AD (728x90)

Pazartesi, Haziran 18, 2012

Nazilli Belediyesi Hediyeli Şiir Yarışması

Bedava Paylaşın!

Nazilli Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Nazilli konulu ödüllü şiir yarışması düzenliyor
18 yaşını doldurmuş herkesin katılabileceği yarışmaya seçici kurul üyeleri, belediye çalışanları ve bunların birinci derece yakınları katılamıyor. Her yarışmacının en fazla bir şiirle katılabileceği yarışmaya sunulacak şiirlerin daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış ve ödül almamış olması gerekiyor. Bilgisayarda 12 punto olarak Times New Roman yazı karakteriyle yazılacak. Şiirler, altı nüsha olarak çoğaltılarak, bir adet özgeçmişleri, bir adet fotoğrafları ve bir adet zarfı üzerinde sadece rumuzlarının yazılı olduğu ikinci bir zarfa koyarak “Nazilli Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü” adresine elden, kargoyla veya posta yoluyla teslim edeceklerdir. Son başvuru tarihi 10 Ağustos 2012 olan ödüllü şiir yarışmasının sonuçları 31 Ağustos 2012 günü Nazilli Belediyesi internet sitesi www.nazilli.bel.tr adresinden duyurulacak.
Şiir yarışmasının seçici kurul üyeliğini; Aydın Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı Şükrü ÖKSÜZ, Edebiyat Öğretmeni Ünver PAZARLI, Edebiyat Öğretmeni Naim ÖZDAMAR, Öğretmen- Yazar Osman GİRGİN ve Edebiyat Öğretmeni Ayhan GÜL üstlenecek. Dereceye girenlerin ödülleri Nazilli'nin kurtuluş günü olan 5 Eylül tarihinde düzenlenecek olan törende verilecektir.
Yarışma sonunda, birinciye dizüstü bilgisayar, plaket; ikinciye fotoğraf makinesi, plaket; üçüncüye kol saati, plaket verilecek. Mansiyonlara ise kitap seti ve plaket hediye edilecek.  Yarışmaya sunulan tüm şiirlerin telif hakkı Nazilli Belediyesi'ne ait olacak.
Nazilli Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Gönül ÖZTÜRK, yarışmayı düzenlemekteki amaçlarının Nazilli’yi her yönüyle tanımak, tanıtmak, ayrıca şiire ve şaire sahip çıkmak olduğunu söyledi. ÖZTÜRK yarışma sonunda elde edilecek şiirlerin belediye tarafından kitap haline getirilerek okullara ve kütüphanelere dağıtabileceğini de sözlerine ekledi.

Yazar:

Kampanyaları takip etmeyi seven biri. Takip ettiği kampanyaları diğer insanlara duyurmak için burada yazıyor.

0 Yorum:

Yorum Gönder

Bedava Yaşıyoruz'da yorum yapmak da bedava! Çekinmeyin, yorum yapın!
Ancak yaptığınız yorumları takip etmek için yorum formunun altındaki "Yorumları Takip Et" yazısına tıklamayı da unutmayın!

Bedava Reklamlar

© 2013 Bedava Yaşıyoruz. All rights resevered. Designed by Templateism